KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779420
nr 1277 9420
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, ej uppspänd, 62x59 cm
Kondition: vikskada
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:47:44
30/9 14:22:32
1.100 kr
30/9 18:40:41